Konstancin-Jeziorna, 24 listopada: XI Sympozjum Naukowe

CKR oferuje kompleksowe usługi  w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Oprócz działalności medycznej ośrodek prowadzi także działalność naukową. Istotnym jej elementem jest coroczna organizacja sympozjów naukowych, które są kierowane do lekarzy, fizjoterapeutów, instytucji społecznych oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Wydarzenia te są okazją do zaprezentowania osiągnięć CKR, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także do popularyzacji nowości ze świata medycyny.

Tegoroczne, już XI Sympozjum odbędzie się 24 listopada w sali konferencyjnej Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie. Będzie ono tym bardziej uroczyste, że właśnie w tym roku Centrum Kompleksowej Rehabilitacji obchodzi 40-lecie swojej działalności.

Wiodącym tematem XI Sympozjum Naukowego będzie: „Rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych”. Patronat nad Sympozjum Naukowym objęło Polskie Towarzystwo Rehabilitacji. Patronat medialny czasopismo Acta Balneologica i Wiadomości Lekarskie.

W związku z dużym, corocznym zainteresowaniem, wydarzenie będzie również transmitowane on-line. Szczegółowy program tegorocznego Sympozjum jest na stronie http://ckr.pl/wp-content/uploads/2017/09/Program_Sympozjum_2017.pdf,  więcej informacji dotyczących działalności CKR na stronie www.ckr.pl.

logo CKR

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked